Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Müşteri Görüşleri

- 26 Kasım 2022, 16:46

Zeliha SARI

Kurs eğitimi boyunca desteklerini esirgemeyerek bizlere daima 'GÜVEN' veren ve bu süreçte samimiyeti ve sabrıyla direksiyon sınavını kazanmamda çok büyük emekleri olan NURCAN Hocama özellikle teşekkür ederim.
Kursiyer - 26 Şubat 2021, 21:18

serdar özçifçi

Saygideger kurs personeli ve ayrıca MITHAT hocama çok teşekkür ederim ehliyet alacaklara tek tavsiyem kursunuz GÜVEN SÜRÜCÜ KURSU direksiyon eğitmeniniz kesinlikle MİTHAT bey tekrar teşekkürler MİTHAT BEY.
Kursiyer - 26 Şubat 2021, 21:18

Özlem Tekin

Güven sürücü kursuna ve özellikle lale hocama cok teşekkür ederim çok iyi bir öğretmen herkeze tavsiye edilebilecek işinde örnek bir insan bütün emekleri icin ona ne kadar tesekkur etsem azdir iyiki varsiniz
Kursiyer - 26 Şubat 2021, 21:18

Muhammet Ömer Kunduracı

Çorum ve çevresinde ki en iyi sürücü kursu kesinlikle. gerek eğitimi gerek hizmetleri gerek samimi yaklaşımları olsun herşeyi ile çok memnun kaldım Hasan Ramazan Ve Ertuğrul hocalarımın yardımıyla A ehliyeti için eğitimi çok profesyonel ve samimiyetleri için teşekkür ederiz mükemmel böyle bişey yok
Kursiyer - 26 Şubat 2021, 21:18

Beyza Nur Çakır

Bana bu süreçte yardımcı olan, direksiyon derslerimizde bilgilerini tüm samimiyetiyle en güzel şekilde aktaran Lale hocama çok teşekkür ederim. Gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bir kurs. İyiki güven sürücü kursunu tercih etmişim.
Kursiyer - 26 Şubat 2021, 21:18

Mihrican Zobu

İyi ki Güven Sürücü kursunu tercih etmişim. Tüm korkularımı, kaygılarımı yenmemi sağlayan, en iyisini öğretmek için elinden gelen her şeyi yapan Lale hocama çok teşekkür ediyorum.❤️ Emekleri ve hakkı çok büyük. ? Siz de kendinizi şanslı hissetmek istiyorsanız gözünüz kapalı tercih yapabilirsiniz.?

6 kayıttan 1 - 12 arasındaki kayıtlar gösteriliyor

Siz de Yorum Bırakın

Çorum Güven Sürücü Kursu

E-bülten Aboneliği

Haber, Duyuru, ve her türlü gelişmeden haberdar olmak için e-bülten aboneliğini yaptırınız
e>