Özel Direksiyon Dersleri

Özel Direksiyon Dersi Randevu

Direksiyon dersleri için önceden kursumuzu arayarak istediğiniz gün ve saatlerde randevu alabilirsiniz

 

Ders Saatleri

Her gün sabah 08:30 ile akşam 20:00 saatleri arası direksiyon eğitimi veriyoruz. Sizde bu saatler içerisinde size uygun olan zamanı seçip randevu alabilirsiniz.

 

Ücretlendirme

Manuel (Düz Vites) ve Otomatik vites araçta 1 saat direksiyon eğitim ücreti olup eğitim ücretleri için bizimle irtibata geçiniz. Eğitim süresi 50 dakikadır. Günde en az 2 saatlik eğitim almanız gerekiyor. Bu eğitim ücretine öğretmenin ders saat ücreti , yakıt ücreti ve eğitim esnasında meydana gelebilecek hasarlar da dahildir.

 

Eğitim Güzergahı

Direksiyon eğitimi yapılacak güzergah sizin durumunuza göre belirliyoruz. Duruma göre yoğun trafik veya seyrek trafik bölgeleri seçiyoruz. Ayrıca sizin sık kullandığınız güzergahlarda da eğitim veriyoruz.

Örneğin; Eviniz ile iş yeriniz arasında direksiyon dersi alabilirsiniz.

Özel Direksiyon Dersi - Güven Sürücü Kursu
Özel Direksiyon Dersi - Güven Sürücü Kursu

Eğitim Aracı

Eğitim araçlarımız Manuel (Düz vites) ve otomatik vites Wolkswagen Polo’dur.

 

Ne Kadar Sürede Öğrenirim

Öğrenmek kişiden kişiye farklılık gösterebilir ancak yaklaşık olarak 10 saatlik direksiyon dersi alarak trafiğe çıkacak hale gelirsiniz.

Son derslerinizi aracınıza alışmanız için kendi aracınızla yapıyoruz. Bundan sonraki süreçte sizin yapacağınız kendi aracınızla sürekli pratik yaparak kendinizi geliştirmek olacaktır.

 

Direksiyon Eğitimi Veren Eğitmenlerimiz

 Direksiyon eğitimi veren öğretmenlerimiz alanında uzman kişilerdir. Binlerce kişiye direksiyon dersleri konusunda destek olmuşlardır. En önemlisi bütün eğitmenlerimizin Milli Eğitim Direksiyon Usta Öğreticilik belgeleri vardır.

Bay ve Bayan Usta Öğreticimiz mevcuttur, böylece istediğiniz eğitmen için randevu alabilirsiniz.