Hakkımızda

1988 yılında kurulan Güven Sürücü Kursumuz 34 yıllık tecrübesi, deneyimli ve alanında uzman öğreticileri ile birlikte Çorum Merkezde hizmet vermektedir.  Kursumuz kurulduğu günden itibaren binlerce kursiyerin ehliyet sınavlarında başarılı olmasını sağlamış ve Sürücü Belgesi  almaya hak kazandırmıştır. Bugün sektöründe lider konumda olan  Güven Sürücü Kursu siz değerli yeni kursiyerlerimize aynı kalitede hizmet vermeye devam edecektir.

Kurulduğu günden itibaren sektörde markalaşan ve lider konuma gelen Güven Sürücü Kursu, siz değerli kursiyerlerimize daha kaliteli hizmet verebilmek için sürekli olarak yeni teknolojileri takip etmektedir. Alanında uzman eğitimci kadrosuyla, kursiyerlere özel programlar ve ileri sürüş tekniği gibi kurslarıyla yüksek standartlarda eğitim vermektedir. 

Nicelik ve nitelik bakımından kaliteli ve yüksek model eğitim yardımcı malzemeleri, simülatör ve son model eğitim araçları ile kursiyerlerine güvenli sürüş teknikleri kazandırmak, başkalarının haklarına ve önceliklerine, özellikle de başkalarına ve çevreye saygılı, trafikte özgüven kazanmış sürücüler yetiştirmek bizim öncelikli misyonumuzdur.

Aynı zamanda sağladığı online hizmetler ile adaylarına internet platformu üzerinden bir sanal sürücü kursu oluşturmuş, sadece kursa gelerek değil onlar için online ehliyet dersi çalışma imkanı ve kendilerini test edebilecek e-sınav hizmetlerini de sunmuştur.

Bizimle aynı duygu ve düşünceleri paylaşan tüm sürücü adaylarını Güven Sürücü Kursu’nu ziyaret etmeye ve tanışmaya davet ediyoruz.

Misyonumuz

Eğitimde kaliteyi ön planda tutarak, kursiyerlerimizin başarılı ve kurallara uyan sürücüler olmalarını sağlamaktır. Kursiyerlerimizin istek ve önerileri doğrultusunda programlar hazırlamak. Kurumsal olarak, personellerimiz ve eğitmenlerimizle ticari çıkar gözetmeksizin siz değerli kursiyerlerimize en kaliteli hizmeti sunmak. Güvenilen ve tercih edilen bir kurum olmak.

Vizyonumuz

Güven Sürücü Kursu her dönemde kursiyer memnuniyetini ticari kaygılarının önünde tutarak, eğitimde kaliteyle tek olma yolunda emin adımlarla ilerleme amacındadır. Kurumumuz kuruluş amacının ve eğitim sorumluluğunun bilincinde, kursiyer taleplerini ön planda tutan, Çorum’da lider bir eğitim kurumudur. Bu çizginin korunması için sürekli iyileştirme ile disiplinli ve sistemli çalışmalarımızı devam ettirerek sektörümüzde marka olmak hedefimizdir.


Kalite Politikamız

  • Misyon ve vizyonumuzun takipçisi olacağız.
  • Dayanışma ve güven ortamını sağlayacak liderliği ve katılımı uygulayacağız.
  • Herkesin kaliteden sorumlu olduğu mutlu bir eğitim sunacağız.
  • Kalite hedefleri ve ölçüm standartlarına uyacağız.
  • Çalışanların sesini dinleyecek ve onların memnuniyetini sağlayacağız.
  • Yeniliklere açık ve aldığımız kararlarda tutarlı olacağız.
  • Kursiyer odaklı ve sürekli iyileştirme prensibini benimsemiş bulunmaktayız.