KURSUMUZDA B-A-A1-A2-C-CE-D- İŞ MAKİNESİ-SRC PSİKOTEKNİK VERİLMEKTEDİR


Sizlere hizmet verirken yasaların gerekleri harfiyen yerine getirilip, topluma ve fertlere saygılı olmaya özen göstermekteyiz.

 

Sürücü kurslarının fiziki yapısının önemine inanıyoruz. Bu nedenle sizleri derslerde rahat ettirmek fikri ile dersliklerimizin oldukça modern olmasına gayret ettik. Ayrıca yüksek kapasiteli dersliklerimizi modern araç ve gereçlerle donattık.

Ders araçlarının seçiminde de yine siz sevgili sürücü adaylarımızı rahat ettirmek ve güvenli bir kurs dönemi geçirmenizi sağlamak amacıyla son model araçlar aldık.

Bunların hepsinden daha önemlisi siz kıymetli adaylarımızı iyi ve modern bir sürücü olarak yetiştirebilmek için günümüzün en değerli uzman öğreticilerinden oluşan bir eğitim ve öğretim kadrosu oluşturduk. Eğitim ve öğretim kadromuz Kara yolları Trafik Kanunu ve Kara yolları Trafik Yönetmeliği olmak üzere trafikle ilgili tüm gelişmeleri yakından takip etmekte ve adaylarımızı güncel bilgilerle donatmaktadır.

Güven Sürüsü Kursunda günümüze kadar kesintisiz kurs verilip, binlerce değerli insanın sürücü olarak yetişmesi sağlanmıştır. Şunu gururla ifade edebiliriz ki: Yetişdirdiğimiz tüm insanlar kurallara uyan, uymayanları uyaran, insanlara saygılı sürücülük sorumluluğunun bilincinde birer sürücü olarak yetişmiştir.

Sizlerden aldığımız destekle bugüne geldik, yine siz kıymetli insanların destekleriyle geleceğin sürücülerini yetiştireceğimize inanıyoruz.